Імпульсний зарядний пристрій Foxsur FBC1206D для автомобільного акумулятора (12V-6А)
Опис товару
Зарядний пристрій для акумулятора FOXSUR , який працює повністю в автоматичному режимі, не вимагає зовнішнього контролю.
Прилад заряджає АКБ автомобіля в 3 етапи: постійна струмова зарядка, постійна зарядка напруги, зарядка поплавця. Доступний також режим ремонту – десульфатації. Усі етапи контролюються спеціальним мікропроцесором ЗП. При цьому він обладнаний багаторівневою інтелектуальною системою захисту від неправильного підключення, перевантаження, коротких замикань, низького струму, перенапруги та перегріву. Отже, можна не хвилюватися, залишаючи Foxsur без нагляду на тривалий час підключеним до акумулятора.
- Підходить для свинцево-кислотних, кальцієвих, Wet, AGM, гелевих, EFB батарей, у діапазоні 4-120 Ah.
- Охолодження пристрою здійснюється за рахунок безшумного вентилятора та алюмінієвого радіатора.
- Корпус FBC1206D виготовлений з якісного ударостійкого ABS пластику, що надійно захищає всі внутрішні компоненти від механічних пошкоджень.

Відмінним виконанням виділяються також дроти із затискачами крокодилами. Вони покриті міцним шаром ізоляції та добре фіксуються на клемах АКБ.
Трансформатор виготовлений із міді. Має стабільний вихід і високу швидкість перетворення.
Foxsur 12V 6A (FBC1206D) можна за найвигіднішою ціною придбати на сайті нашого інтернет магазину
Характеристики:
- Технологія перемикання режимів: Так
- Захист від неправильної полярності: Так
- Захист від короткого замикання на виході: Так
- Захист без підключення до акумулятора: Так
- Захист від перенапруги: Так
- Захист від перегріву: Так
- Охолодження: Вентилятор
- Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц
- Номінальна потужність: 12 В 6 А
- Мінімальна пускова напруга: 8,0 В
- Діапазон акумуляторів: 4-120 Ач
- Тепловий захист: 65'C+/-5'C
- Ефективність: 85%.
- Відповідність стандартам: CE, UKCA, FCC
- Розміри (Д×Ш×В): 160×90×66 мм
- Вага: 440 г
Характеристики:
- Номінальна потужність12V/6А
- Живлення100-220 V, 50-60 Гц
- Діапазон ємності АКБ4-120 Ah
- ДисплейРК
- Охолодженнявентилятор
- ВидІмпульсний
- Тестування АКБ типівCA, GEL, AGM, Wet, EFB
- РізновидІмпульсний
- Гарантія1




